Продукція > VECTRON > VXM7-1C1-16M000-CT
VXM7-1C1-16M000-CT
VXM7-1C1-16M000-CT Vectron
VXM7-7074.pdf
Виробник: Vectron
Crystals 16MHz 16pF 100ppm -40C +85C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук