VXM7-1C1-16M000 Microchip Technology
VXM7-1539078.pdf
Виробник: Microchip Technology
Crystals 16MHz 16pF 100ppm -40C +85C
на замовлення 750 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук