VY2682M47Y5VS6UV7
VY2682M47Y5VS6UV7 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
vy2series.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 6800PF 300VAC Y5V RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 300VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5V (F)
Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6800 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 6800PF 300VAC Y5V RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 300VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5V (F), Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 6800 pF.