Продукція > HIROSE ELECTRIC CO LTD > W.FL-2LPGHF-062N3D-A-130
W.FL-2LPGHF-062N3D-A-130 Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONNECTOR
Packaging: Bulk
Color: White
Length: 5.118" (130.00mm)
Style: W.FL to W.FL
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: 0.95mm OD Coaxial Cable
1st Connector: W.FL Plug, Right Angle
2nd Connector: W.FL Plug, Right Angle
Frequency - Max: 6 GHz
2nd Contact Gender: Female
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: CONNECTOR, Packaging: Bulk, Color: White, Length: 5.118" (130.00mm), Style: W.FL to W.FL, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: 0.95mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: W.FL Plug, Right Angle, 2nd Connector: W.FL Plug, Right Angle, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Overall Impedance: 50 Ohms.