Продукція > HIROSE ELECTRIC CO LTD > W.FL-LPGHF-062N2D-A-120
W.FL-LPGHF-062N2D-A-120 Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CBL ASSY W.FL PLUG 4.724"
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 4.724" (120.00mm)
Style: W.FL to Cable
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: 0.95mm OD Coaxial Cable
1st Connector: W.FL Plug, Right Angle
2nd Connector: Cable (Round)
Part Status: Obsolete
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY W.FL PLUG 4.724", Packaging: Bag, Color: Black, Length: 4.724" (120.00mm), Style: W.FL to Cable, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: 0.95mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: W.FL Plug, Right Angle, 2nd Connector: Cable (Round), Part Status: Obsolete, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms.