Продукція > HIROSE ELECTRIC CO LTD > W.FL2-2LP-04N1-A-PM49
W.FL2-2LP-04N1-A-PM49 Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CBL ASSY W.FL2 PLUG-PLUG 1.929"
Packaging: Bulk
Color: White
Length: 1.929" (49.00mm)
Style: W.FL2 to W.FL2
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: 0.81mm OD Coaxial Cable
1st Connector: W.FL2 Plug, Right Angle
2nd Connector: W.FL2 Plug, Right Angle
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY W.FL2 PLUG-PLUG 1.929", Packaging: Bulk, Color: White, Length: 1.929" (49.00mm), Style: W.FL2 to W.FL2, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: 0.81mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: W.FL2 Plug, Right Angle, 2nd Connector: W.FL2 Plug, Right Angle, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms.