Продукція > HIROSE ELECTRIC CO LTD > W.FL2-2LP-04N2-AC-58.5MT
W.FL2-2LP-04N2-AC-58.5MT Hirose Electric Co Ltd
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 2.303" (58.50mm)
Style: W.FL2 to W.FL2
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: 0.81mm OD Coaxial Cable
Part Status: Obsolete
Frequency - Max: 6 GHz
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: CONNECTOR, Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 2.303" (58.50mm), Style: W.FL2 to W.FL2, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: 0.81mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: W.FL2 Plug, Right Angle, 2nd Connector: W.FL2 Plug, Right Angle, Part Status: Obsolete, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms.