Продукція > WITHWAVE CO LTD > W100-KM1KM1-12INCH
W100-KM1KM1-12INCH
W100-KM1KM1-12INCH WITHWAVE CO LTD
39c61f_360914d49692469e9b739afe510e22e4.pdf
Виробник: WITHWAVE CO LTD
Description: COAX CBL 2.92MM TO 2.92MM 12"
Packaging: Bag
Color: Gray
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: 2.92mm to 2.92mm
Operating Temperature: -55°C ~ 165°C
Cable Type: 3.60mm OD Coaxial Cable
1st Connector: 2.92mm Plug
2nd Connector: 2.92mm Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 40 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL 2.92MM TO 2.92MM 12", Packaging: Bag, Color: Gray, Length: 12.00" (304.80mm), Style: 2.92mm to 2.92mm, Operating Temperature: -55°C ~ 165°C, Cable Type: 3.60mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: 2.92mm Plug, 2nd Connector: 2.92mm Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 40 GHz, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line).