Продукція > WITHWAVE CO LTD > W100-KM1KM1-24INCH
W100-KM1KM1-24INCH
W100-KM1KM1-24INCH WITHWAVE CO LTD
39c61f_360914d49692469e9b739afe510e22e4.pdf
Виробник: WITHWAVE CO LTD
Description: CBL ASSY 2.92MM PLUG 24"
Packaging: Bag
Color: Gray
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: 2.92mm to 2.92mm
Operating Temperature: -55°C ~ 165°C
Cable Type: 3.60mm OD Coaxial Cable
1st Connector: 2.92mm Plug
2nd Connector: 2.92mm Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 40 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: CBL ASSY 2.92MM PLUG 24", Packaging: Bag, Color: Gray, Length: 24.00" (609.60mm), Style: 2.92mm to 2.92mm, Operating Temperature: -55°C ~ 165°C, Cable Type: 3.60mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: 2.92mm Plug, 2nd Connector: 2.92mm Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 40 GHz, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.