Продукція > WITHWAVE CO LTD > W103-VM1VM1-24INCH
W103-VM1VM1-24INCH
W103-VM1VM1-24INCH WITHWAVE CO LTD
39c61f_7f886715d6c8408aa8d9208621ea8cbc.pdf
Виробник: WITHWAVE CO LTD
Description: CBL ASSY 1.85MM PLUG TO PLUG 24"
Packaging: Bag
Color: Gray
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: 1.85mm to 1.85mm
Operating Temperature: -55°C ~ 165°C
Cable Type: 2.48mm OD Coaxial Cable
1st Connector: 1.85mm Plug
2nd Connector: 1.85mm Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 67 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: CBL ASSY 1.85MM PLUG TO PLUG 24", Packaging: Bag, Color: Gray, Length: 24.00" (609.60mm), Style: 1.85mm to 1.85mm, Operating Temperature: -55°C ~ 165°C, Cable Type: 2.48mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: 1.85mm Plug, 2nd Connector: 1.85mm Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 67 GHz, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line).