W14FT770
W14FT770 Acopian Power Supplies
Switching%20Regulated.pdf
Виробник: Acopian Power Supplies
Description: AC/DC CONVERTER
Packaging: Bulk
Power (Watts): 108W
Features: DC Input Capable, Remote Sense
Size / Dimension: 6.59" L x 3.45" W x 1.68" H (167.4mm x 87.6mm x 42.7mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 200 ~ 375 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: 0°C ~ 71°C
Applications: Industrial, ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cULus, cURus
Efficiency: 76%
Voltage - Output 1: 14V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.242 kV
Standard Number: 60950-1; UL 508
Current - Output 1: 7.7 A
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER, Packaging: Bulk, Power (Watts): 108W, Features: DC Input Capable, Remote Sense, Size / Dimension: 6.59" L x 3.45" W x 1.68" H (167.4mm x 87.6mm x 42.7mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 200 ~ 375 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: 0°C ~ 71°C, Applications: Industrial, ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cULus, cURus, Efficiency: 76%, Voltage - Output 1: 14V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.242 kV, Standard Number: 60950-1; UL 508, Current - Output 1: 7.7 A.