Продукція > WTL > W1C26000000T33KEAN
W1C26000000T33KEAN
W1C26000000T33KEAN WTL
Виробник: WTL
Category: Resonators and Generators
Description: Generator: TCXO; 26MHz; -30÷85°C; 10pF; ±0.5ppm; ±1ppm/year; 3.3V
Type of generator: TCXO
Frequency: 26MHz
Operating temperature: -30...85°C
Capacitance: 10pF
Frequency stability: ±0.5ppm
Time stability: ±1ppm/year
Dimensions: 2x1.6x0.7mm
Operating voltage: 3.3V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Resonators and Generators, Description: Generator: TCXO; 26MHz; -30÷85°C; 10pF; ±0.5ppm; ±1ppm/year; 3.3V, Type of generator: TCXO, Frequency: 26MHz, Operating temperature: -30...85°C, Capacitance: 10pF, Frequency stability: ±0.5ppm, Time stability: ±1ppm/year, Dimensions: 2x1.6x0.7mm, Operating voltage: 3.3V.