Продукція > WTL > W1C52000000T28PEAN
W1C52000000T28PEAN
W1C52000000T28PEAN WTL
Виробник: WTL
Category: Resonators and Generators
Description: Generator: TCXO; 52MHz; -30÷85°C; 10pF; ±1ppm; ±1ppm/year; 2.8V
Type of generator: TCXO
Frequency: 52MHz
Operating temperature: -30...85°C
Capacitance: 10pF
Frequency stability: ±1ppm
Time stability: ±1ppm/year
Dimensions: 2x1.6x0.7mm
Operating voltage: 2.8V
Написати відгук
Category: Resonators and Generators, Description: Generator: TCXO; 52MHz; -30÷85°C; 10pF; ±1ppm; ±1ppm/year; 2.8V, Type of generator: TCXO, Frequency: 52MHz, Operating temperature: -30...85°C, Capacitance: 10pF, Frequency stability: ±1ppm, Time stability: ±1ppm/year, Dimensions: 2x1.6x0.7mm, Operating voltage: 2.8V.