Продукція > KYOCERA AVX > W1P35X8F04-U150D3B0T
W1P35X8F04-U150D3B0T
W1P35X8F04-U150D3B0T KYOCERA AVX
AVX-E_W1-Family.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: ANTENNA ASSY, WLAN1 04 150 D0230
Packaging: Box
Features: Cable - 150mm
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.48GHz
Applications: Bluetooth, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™
Gain: 2.8dBi
Termination: U.FL
Number of Bands: 1
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.016" (0.40mm)
Return Loss: -15dB
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.44GHz
RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, WiFi
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANTENNA ASSY, WLAN1 04 150 D0230, Packaging: Box, Features: Cable - 150mm, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.48GHz, Applications: Bluetooth, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™, Gain: 2.8dBi, Termination: U.FL, Number of Bands: 1, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.016" (0.40mm), Return Loss: -15dB, Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.44GHz, RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, WiFi.