W1X103SCVCF0KR
W1X103SCVCF0KR Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
w1x.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 10000PF 275VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: -20%, +50%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 275VAC
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.591" Dia (15.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1
Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm)
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 2452 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 275VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: -20%, +50%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 275VAC, Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.591" Dia (15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: X1, Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm), Capacitance: 10000 pF.
Інші пропозиції W1X103SCVCF0KR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W1X103SCVCF0KR Виробник : Vishay / Draloric w1x.pdf Safety Capacitors W1X Y275VAC 10nF -20No change50% K10000 e3