W1X153MCVCF0KR
W1X153MCVCF0KR Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
w1x.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 0.015UF 275VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 275VAC
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.669" Dia (17.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1
Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm)
Capacitance: 0.015 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.015UF 275VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 275VAC, Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.669" Dia (17.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: X1, Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm), Capacitance: 0.015 µF.
Інші пропозиції W1X153MCVCF0KR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W1X153MCVCF0KR Виробник : Vishay / Draloric w1x.pdf Safety Capacitors W1X Y275VAC 15nF +/-20% K10000 e3