W1X223SCVCRYKR
W1X223SCVCRYKR Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
w1x.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 0.022UF 275VAC RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Safety Capacitors W1X Y275VAC 22nF -20No change50% K10000 e3.
Інші пропозиції W1X223SCVCRYKR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W1X223SCVCRYKR Виробник : Vishay / Draloric w1x.pdf Safety Capacitors W1X Y275VAC 22nF -20No change50% K10000 e3