Продукція > WITHWAVE CO LTD > W205-2F12F1-24INCH
W205-2F12F1-24INCH
W205-2F12F1-24INCH WITHWAVE CO LTD
39c61f_8ce052b8c69d49c9812ef22a4fede23f.pdf
Виробник: WITHWAVE CO LTD
Description: CBL ASSY 2.4MM JACK 24"
Packaging: Bag
Color: Blue
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: 2.4mm to 2.4mm
Operating Temperature: -55°C ~ 165°C
Cable Type: 2.40mm OD Coaxial Cable
1st Connector: 2.4mm Jack
2nd Connector: 2.4mm Jack
Part Status: Active
Frequency - Max: 50 GHz
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: CBL ASSY 2.4MM JACK 24", Packaging: Bag, Color: Blue, Length: 24.00" (609.60mm), Style: 2.4mm to 2.4mm, Operating Temperature: -55°C ~ 165°C, Cable Type: 2.40mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: 2.4mm Jack, 2nd Connector: 2.4mm Jack, Part Status: Active, Frequency - Max: 50 GHz, 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Overall Impedance: 50 Ohms.