Продукція > WITHWAVE CO LTD > W205-2M12M1-12INCH
W205-2M12M1-12INCH
W205-2M12M1-12INCH WITHWAVE CO LTD
39c61f_8ce052b8c69d49c9812ef22a4fede23f.pdf
Виробник: WITHWAVE CO LTD
Description: CBL ASSY 2.4MM PLUG TO PLUG 12"
Packaging: Bag
Color: Blue
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: 2.4mm to 2.4mm
Operating Temperature: -55°C ~ 165°C
Cable Type: 2.40mm OD Coaxial Cable
1st Connector: 2.4mm Plug
2nd Connector: 2.4mm Plug
Frequency - Max: 50 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: CBL ASSY 2.4MM PLUG TO PLUG 12", Packaging: Bag, Color: Blue, Length: 12.00" (304.80mm), Style: 2.4mm to 2.4mm, Operating Temperature: -55°C ~ 165°C, Cable Type: 2.40mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: 2.4mm Plug, 2nd Connector: 2.4mm Plug, Frequency - Max: 50 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.