Продукція > WITHWAVE CO LTD > W205-VF1VF1-48INCH
W205-VF1VF1-48INCH
W205-VF1VF1-48INCH WITHWAVE CO LTD
39c61f_8ce052b8c69d49c9812ef22a4fede23f.pdf
Виробник: WITHWAVE CO LTD
Description: COAX CBL 1.85MM TO 1.85MM 4'
Packaging: Bag
Color: Blue
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: 1.85mm to 1.85mm
Operating Temperature: -55°C ~ 165°C
Cable Type: 2.40mm OD Coaxial Cable
1st Connector: 1.85mm Jack
2nd Connector: 1.85mm Jack
Part Status: Active
Frequency - Max: 67 GHz
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: COAX CBL 1.85MM TO 1.85MM 4', Packaging: Bag, Color: Blue, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: 1.85mm to 1.85mm, Operating Temperature: -55°C ~ 165°C, Cable Type: 2.40mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: 1.85mm Jack, 2nd Connector: 1.85mm Jack, Part Status: Active, Frequency - Max: 67 GHz, 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line).