Продукція > WITHWAVE CO LTD > W205-VM1VM1-24INCH
W205-VM1VM1-24INCH
W205-VM1VM1-24INCH WITHWAVE CO LTD
39c61f_8ce052b8c69d49c9812ef22a4fede23f.pdf
Виробник: WITHWAVE CO LTD
Description: COAX CBL 1.85MM TO 1.85MM 24"
Packaging: Bag
Color: Blue
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: 1.85mm to 1.85mm
Operating Temperature: -55°C ~ 165°C
Cable Type: 2.40mm OD Coaxial Cable
1st Connector: 1.85mm Plug
2nd Connector: 1.85mm Plug
Frequency - Max: 67 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Description: COAX CBL 1.85MM TO 1.85MM 24", Packaging: Bag, Color: Blue, Length: 24.00" (609.60mm), Style: 1.85mm to 1.85mm, Operating Temperature: -55°C ~ 165°C, Cable Type: 2.40mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: 1.85mm Plug, 2nd Connector: 1.85mm Plug, Frequency - Max: 67 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.