W22-10R0JLF
W22-10R0JLF IRC (TT electronics)
w20.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 10 Ohm 5% 7W ±200ppm/°C Ceramic AXL T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук