W22-1201JLF
W22-1201JLF IRC (TT electronics)
w20.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 1.2K Ohm 5% 7W ±200ppm/°C Vitreous Enamel AXL T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук