W22-13R0FLF
W22-13R0FLF IRC (TT electronics)
w20.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 13 Ohm 1% 7W ±200ppm/°C Ceramic AXL T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук