W22-15R0JLF
W22-15R0JLF IRC (TT electronics)
w20.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 15 Ohm 5% 7W ±200ppm/°C Ceramic AXL T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук