W22-1800FLF
W22-1800FLF IRC (TT electronics)
w20.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 180 Ohm 1% 7W ±200ppm/°C Vitreous Enamel AXL T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук