W22NT340
W22NT340 Acopian Power Supplies
Switching Regulated.pdf
Виробник: Acopian Power Supplies
Description: AC/DC or DC/DC CONVERTER
Power (Watts): 75W
Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 8.38" L x 3.45" W x 1.68" H (212.9mm x 87.6mm x 42.7mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 265 VAC, 110 ~ 350 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: 0°C ~ 71°C
Applications: Industrial, ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cULus, cURus
Efficiency: 78%
Voltage - Output 1: 22V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.242 kV
Standard Number: 60950-1; UL 508
Current - Output 1: 3.4 A
Current - Output 2: 3.4 A
Current - Output 3: 3.4 A
Current - Output 4: 3.4 A
Current - Output 5: 3.4 A
Current - Output 6: 3.4 A
на замовлення 500 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC or DC/DC CONVERTER, Power (Watts): 75W, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 8.38" L x 3.45" W x 1.68" H (212.9mm x 87.6mm x 42.7mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 265 VAC, 110 ~ 350 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: 0°C ~ 71°C, Applications: Industrial, ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cULus, cURus, Efficiency: 78%, Voltage - Output 1: 22V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.242 kV, Standard Number: 60950-1; UL 508, Current - Output 1: 3.4 A, Current - Output 2: 3.4 A, Current - Output 3: 3.4 A, Current - Output 4: 3.4 A, Current - Output 5: 3.4 A, Current - Output 6: 3.4 A.