Продукція > C3CONTROLS > W22RPB-FB18-PK
W22RPB-FB18-PK
W22RPB-FB18-PK c3controls
22mm_IEC_Pilot_Devices.pdf
Виробник: c3controls
Description: 22MM RPB FLSH BE CP RESET W/ROD
Packaging: Bag
Current Rating (Amps): 10A (AC), 2.5A (DC)
Mounting Type: Panel Mount, Rear
Type: Standard
Operating Temperature: -40°C ~ 55°C
Actuator Type: Round, Button, Flush
Ingress Protection: IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.50mm Dia
Color - Actuator/Cap: Blue
Actuator Marking: No Marking
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 72 V
Voltage Rating - DC: 28 V
на замовлення 15 шт:
Написати відгук
Description: 22MM RPB FLSH BE CP RESET W/ROD, Packaging: Bag, Current Rating (Amps): 10A (AC), 2.5A (DC), Mounting Type: Panel Mount, Rear, Type: Standard, Operating Temperature: -40°C ~ 55°C, Actuator Type: Round, Button, Flush, Ingress Protection: IP66 - Dust Tight, Water Resistant, Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.50mm Dia, Color - Actuator/Cap: Blue, Actuator Marking: No Marking, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 72 V, Voltage Rating - DC: 28 V.