W22S2-HW-10
W22S2-HW-10 c3controls
22mm_IEC_Pilot_Devices.pdf
Виробник: c3controls
Description: 22MM SS 2 POS WH ISRT 1 NO
Packaging: Bag
Current Rating (Amps): 10A (AC), 2.5A (DC)
Mounting Type: Panel Mount
Circuit: SPST-NO
Type: Standard
Switch Function: Off-On
Operating Temperature: -40°C ~ 55°C
Termination Style: Screw Terminal
Illumination: Non-Illuminated
Ingress Protection: IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.50mm Dia
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 72 V
Voltage Rating - DC: 28 V
Number of Positions: 2
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 22MM SS 2 POS WH ISRT 1 NO, Packaging: Bag, Current Rating (Amps): 10A (AC), 2.5A (DC), Mounting Type: Panel Mount, Circuit: SPST-NO, Type: Standard, Switch Function: Off-On, Operating Temperature: -40°C ~ 55°C, Termination Style: Screw Terminal, Illumination: Non-Illuminated, Ingress Protection: IP66 - Dust Tight, Water Resistant, Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.50mm Dia, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 72 V, Voltage Rating - DC: 28 V, Number of Positions: 2.