W23-12RJI
W23-12RJI IRC (TT electronics)
w20.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 12 Ohm 5% 10.5W ±75ppm/°C Vitreous Enamel AXL Box
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук