W23-X1A3G-50 TE Connectivity Ltd. (Tyco Electronics)
Виробник: TE Connectivity Ltd. (Tyco Electronics)
Circuit Breaker Thermal 50A 240 V AC 50 V DC Push-Pull Plunger Panel Mount Група товару: Вимикачі автоматичні низьковольтні Од. вим: шт
Написати відгук