W23-X1A5H-50
W23-X1A5H-50 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_W23W31&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: CIR BRKR THRM 50A 240VAC 50VDC
Написати відгук