W2310R0JLFSB
W2310R0JLFSB IRC (TT electronics)
w20.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 10 Ohm 5% 10.5W ±200ppm/°C Ceramic AXL Loose
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук