W25Q12NEZPIG
W25Q12NEZPIG Winbond Electronics
2025-Product-Selection-Guide-Winbond-Code-Storage-Flash-Memory.pdf
Виробник: Winbond Electronics
Description: SPIFLASH, 128M-BIT, 1.2V, 4KB UN
Packaging: Tube
Package / Case: 8-WDFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 128Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 1.14V ~ 1.26V
Technology: FLASH - NOR (SLC)
Clock Frequency: 104 MHz
Memory Format: FLASH
Supplier Device Package: 8-WSON (6x5)
Memory Interface: SPI - Quad I/O
Memory Organization: 16M x 8
на замовлення 265 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPIFLASH, 128M-BIT, 1.2V, 4KB UN, Packaging: Tube, Package / Case: 8-WDFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 128Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 1.14V ~ 1.26V, Technology: FLASH - NOR (SLC), Clock Frequency: 104 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 8-WSON (6x5), Memory Interface: SPI - Quad I/O, Memory Organization: 16M x 8.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W25Q12NEZPIG W25Q12NEZPIG Виробник : Winbond 2025-Product-Selection-Guide-Winbond-Code-Storage-Flash-Memory.pdf NOR Flash spiFlash, 128M-bit, 1.2V, 4Kb Uniform Sector