W25Q80BLSVIG TR
W25Q80BLSVIG TR Winbond Electronics
da00-w25q80blf1.pdf
Виробник: Winbond Electronics
Description: IC FLASH 8MBIT SPI/QUAD 8VSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 8Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V
Technology: FLASH - NOR
Clock Frequency: 80 MHz
Memory Format: FLASH
Supplier Device Package: 8-VSOP
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Write Cycle Time - Word, Page: 800µs
Memory Interface: SPI - Quad I/O
Memory Organization: 1M x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC FLASH 8MBIT SPI/QUAD 8VSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 8Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V, Technology: FLASH - NOR, Clock Frequency: 80 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 8-VSOP, Part Status: Discontinued at Digi-Key, Write Cycle Time - Word, Page: 800µs, Memory Interface: SPI - Quad I/O, Memory Organization: 1M x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.