W25Q80BVNB02 Winbond Electronics
Виробник: Winbond Electronics
Description: IC FLASH 8MBIT SPI/QUAD 104MHZ
Packaging: Tube
Memory Size: 8Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.6V
Technology: FLASH - NOR
Clock Frequency: 104 MHz
Memory Format: FLASH
Part Status: Obsolete
Write Cycle Time - Word, Page: 50µs, 3ms
Memory Interface: SPI - Quad I/O
Access Time: 6 ns
Написати відгук
Description: IC FLASH 8MBIT SPI/QUAD 104MHZ, Packaging: Tube, Memory Size: 8Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.6V, Technology: FLASH - NOR, Clock Frequency: 104 MHz, Memory Format: FLASH, Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 50µs, 3ms, Memory Interface: SPI - Quad I/O, Access Time: 6 ns, Memory Organization: 1M x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.