W25Q80BVSSSG Winbond Electronics
Виробник: Winbond Electronics
Description: IC FLASH 8MBIT SPI/QUAD 8SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.6V
Technology: FLASH - NOR
Clock Frequency: 104 MHz
Memory Format: FLASH
Supplier Device Package: 8-SOIC
Написати відгук
Description: IC FLASH 8MBIT SPI/QUAD 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 8Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.6V, Technology: FLASH - NOR, Clock Frequency: 104 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 8-SOIC, Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 50µs, 3ms, Memory Interface: SPI - Quad I/O, Access Time: 6 ns, Memory Organization: 1M x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.