W25Q80BWBYIG TR
W25Q80BWBYIG TR Winbond Electronics
w25q80bw_revl_sept_01_2014_dms.pdf
Виробник: Winbond Electronics
Description: IC FLASH 8MBIT SPI/QUAD 8WLCSP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-UFBGA, WLCSP
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 1.65V ~ 1.95V
Technology: FLASH - NOR
Clock Frequency: 80 MHz
Memory Format: FLASH
Supplier Device Package: 8-WLCSP (1.41x2.37)
Part Status: Obsolete
Write Cycle Time - Word, Page: 800µs
Memory Interface: SPI - Quad I/O
Memory Organization: 1M x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
Написати відгук
Description: IC FLASH 8MBIT SPI/QUAD 8WLCSP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-UFBGA, WLCSP, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 8Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 1.65V ~ 1.95V, Technology: FLASH - NOR, Clock Frequency: 80 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 8-WLCSP (1.41x2.37), Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 800µs, Memory Interface: SPI - Quad I/O, Memory Organization: 1M x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.