W2A21A470KAT2A
W2A21A470KAT2A AVX Corporation
CapArray.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP ARRAY 47PF 100V NP0 0508
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 100v 47pF 10% Tol..
Інші пропозиції W2A21A470KAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A21A470KAT2A W2A21A470KAT2A Виробник : AVX AutoCapArray-777041.pdf Capacitor Arrays & Networks 100v 47pF 10% Tol.