Продукція > AVX > W2A21C102MAT2A
W2A21C102MAT2A
W2A21C102MAT2A AVX
AutoCapArray-777041.pdf
Виробник: AVX
Capacitor Arrays & Networks 100v 1000pF 20% Tol.
на замовлення 3500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції W2A21C102MAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A21C102MAT2A W2A21C102MAT2A Виробник : AVX Corporation CapArray.pdf Description: CAP ARRAY 1000PF 100V X7R 0508