W2A21C152KAT4A
W2A21C152KAT4A AVX Corporation
CapArray.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP ARRAY 1500PF 100V X7R 0508
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 100v 1500pF 10% Tol..
Інші пропозиції W2A21C152KAT4A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A21C152KAT4A W2A21C152KAT4A Виробник : AVX AutoCapArray-777041.pdf Capacitor Arrays & Networks 100v 1500pF 10% Tol.