W2A23C103MAT2A
W2A23C103MAT2A AVX Corporation
CapArray.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP ARRAY 10000PF 25V X7R 0508
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 25volts 0.01uF 20% 0508 X7R 2CAPS.
Інші пропозиції W2A23C103MAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A23C103MAT2A Виробник : AVX AutoCapArray-777041.pdf Capacitor Arrays & Networks 25volts 0.01uF 20% 0508 X7R 2CAPS