Продукція > KYOCERA AVX > W2A23C152KAT4A
W2A23C152KAT4A
W2A23C152KAT4A KYOCERA AVX
CapArray.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ARRAY 1500PF 25V X7R 0508
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 25volts 1500pF 10% 0508 X7R 2CAPS.
Інші пропозиції W2A23C152KAT4A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A23C152KAT4A W2A23C152KAT4A Виробник : AVX AutoCapArray-777041.pdf Capacitor Arrays & Networks 25volts 1500pF 10% 0508 X7R 2CAPS