W2A23C222KAT2A
W2A23C222KAT2A AVX Corporation
CapArray.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP ARRAY 2200PF 25V X7R 0508
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 25volts 2200pF 10% 0508 X7R 2CAPS.
Інші пропозиції W2A23C222KAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A23C222KAT2A Виробник : AVX AutoCapArray-777041.pdf Capacitor Arrays & Networks 25volts 2200pF 10% 0508 X7R 2CAPS