W2A25A470KAT2A
W2A25A470KAT2A AVX Corporation
CapArray.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP ARRAY 47PF 50V NP0 0508
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 50volts 47pF 10% 0508 C0G 2CAPS.
Інші пропозиції W2A25A470KAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A25A470KAT2A Виробник : AVX AutoCapArray-777041.pdf Capacitor Arrays & Networks 50volts 47pF 10% 0508 C0G 2CAPS