W2A2YA330KAT2A
W2A2YA330KAT2A AVX Corporation
CapArray.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP ARRAY 33PF 16V NP0 0508
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 16volts 33pF 10% 0508 C0G 2CAPS.
Інші пропозиції W2A2YA330KAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A2YA330KAT2A W2A2YA330KAT2A Виробник : AVX AutoCapArray-777041.pdf Capacitor Arrays & Networks 16volts 33pF 10% 0508 C0G 2CAPS