W2A2YC152KAT4A
W2A2YC152KAT4A AVX Corporation
CapArray.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP ARRAY 1500PF 16V X7R 0508
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 16volts 1500pF 10% 0508 X7R 2CAPS.
Інші пропозиції W2A2YC152KAT4A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A2YC152KAT4A W2A2YC152KAT4A Виробник : AVX AutoCapArray-777041.pdf Capacitor Arrays & Networks 16volts 1500pF 10% 0508 X7R 2CAPS