W2A2YD473KAT2A
W2A2YD473KAT2A AVX Corporation
CapArray.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP ARRAY 0.047UF 16V X5R 0508
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 16volts 47000pF 10% 0508 X5R 2CAPS.
Інші пропозиції W2A2YD473KAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A2YD473KAT2A Виробник : AVX caparray-776885.pdf Capacitor Arrays & Networks 16volts 47000pF 10% 0508 X5R 2CAPS