Продукція > KYOCERA AVX > W2A2ZC104KAT2A
W2A2ZC104KAT2A
W2A2ZC104KAT2A KYOCERA AVX
CapArray.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ARRAY 0.1UF 10V X7R 0508
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 0.1µF
Package / Case: 0508 (1220 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Voltage - Rated: 10 V
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 0.1UF 10V X7R 0508, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Circuit Type: Isolated, Capacitance: 0.1µF, Package / Case: 0508 (1220 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 0508 (1220 Metric), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Voltage - Rated: 10 V, Number of Capacitors: 2.
Інші пропозиції W2A2ZC104KAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A2ZC104KAT2A Виробник : AVX AutoCapArray-777041.pdf Capacitor Arrays & Networks 10v .1uF 10% Tol.