W2A41A100JAT2A
W2A41A100JAT2A AVX Corporation
CapArray.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP ARRAY 10PF 100V NP0 0508
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 100v 10pF 5% Tol..
Інші пропозиції W2A41A100JAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W2A41A100JAT2A Виробник : AVX AutoCapArray-777041.pdf Capacitor Arrays & Networks 100v 10pF 5% Tol.